Cześć, jestem Babi i stworzyłam ten blog aby recenzować na nim książki które przeczytałam lub recenzje, które Wy mi prześlecie. Chciałabym aby ten blog nie był mój, ale nasz. Żeby każdy odwiedzający mógł go ze mną tworzyć. Jeśli macie już jakieś recenzje książek to proszę przesłać mi na maila gabi.brodziak@gmail.com . No, a więc do zobaczenia w postach.
PS proszę jeśli blog Wam się nie podoba, zostawcie jeden komentarz, a nie spam komentarzy z hejtami :)
